M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Zoom TV już nadaje

Maciej Burlikowski | 27 października 2016, 06:00

Ruszyła pierwsza stacja na MUX 8.

Wystartował nowy kanał telewizyjny w ramach bezpłatnej naziemnej telewizji Zoom TV. Jego nadawcą jest Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o.

Prezesem spółki jest Ewa Michalska, dyrektorem programowym stacji jest Barbara Bilińska, a za marketing odpowiada Adam Lemański. Oprócz nadawania w ramach MUX-8 program został także włączony do oferty przez większość operatorów sieci kablowych, m.in.: UPC, Multimedia, Toya i Inea.

Flagowym programem nowego kanału ma być interwencyjno-reporterski "Bliżej! Magazyn reporterów” przygotowywany przez lokalne telewizje Toya TV oraz WTK. Oprócz niego w ramówce znajdą się inne programy przygotowywane przez telewizje lokalne: „We love Poland”, pokazujący piękne miejsca w Polsce oraz interesujących ludzi z pasją, „Tajemnice Dolnego Śląska” przedstawiający ten region z niecodziennej
perspektywy oraz „Profesjonaliści” opowiadający o zapomnianych czy niszowych zawodach. Wśród filmów i seriali będą m.in. turecki "Ezel”, duński "Zabójcy” czy rosyjskie "Wiedźmy” i "Szeptunka”. Dzięki współpracy z Onet.pl, w ofercie Zoom TV znajdą się programy Jarosława Kuźniara („Obywatel Kuźniar”), Bartosza Węglarczyka („Subiektywny”), Tomasza Jachimka („Świat według Jachimka”), jak również Łukasza Grassa („Na czasie”).

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,