M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Fortuna zaprasza do śpiewania

Katarzyna Woźniak | 2 listopada 2016, 06:00

Marka soków ogłasza konkurs, w którym można wygrać m.in. zaproszenie na koncert Kasi Kowalskiej.

Jak informowaliśmy w serwisie MMP24 z 20 października, marka Fortuna wystartowała z kampanią, w której wykorzystała piosenkę sprzed 20 lat. Śpiewa ją Kasia Kowalska. Marka soków, nektarów i napojów, obecna na rynku od 1991 r., zorganizowała dla swoich konsumentów konkurs, w którym można wygrać nagrody rzeczowe i zaproszenie na koncert Kasi Kowalskiej. Konkurs, który rozpoczął się 24 października 2016 r. i potrwa 4 tygodnie, jest elementem trwającej właśnie szerokiej kampanii reklamowej marki Fortuna.
Konkurs Melodia na Fortunę będzie trwał przez cztery tygodnie. Konsumenci zostaną zaproszeni do udziału w zabawie na stronie WWW. Każdy, kto nagra w dowolny sposób (wystuka, zagwiżdże, zaśpiewa) piosenkę Kasi Kowalskiej z reklamy soków Fortuna, ma szansę na atrakcyjne nagrody. Dodatkową atrakcją dla zwycięzców ma być możliwość wzięcia udziału w koncercie Kasi Kowalskiej, który odbędzie się 10 grudnia 2016 r. w Warszawie. Zaproszenia na koncert można zdobyć wyłącznie biorąc udział w konkursie Fortuny.
Konkurs wspiera promocja w internecie i w mediach społecznościowych.
Organizatorem projektu na zlecenie Fortuna sp. z o.o. jest agencja MK Group.
Za działania PR, content marketing i social media dla marki Fortuna oraz wszystkie działania związane z konkursem odpowiada agencja Roots PR.

Czytaj więcej na temat: , , ,