M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Świąteczna kampania Mini Ratki PKO BP

Maciej Burlikowski | 9 listopada 2016, 06:00

Idą święta, więc banki reklamują pożyczki gotówkowe.

Bank PKO BP rozpoczyna kampanię reklamową pożyczek gotówkowych Mini Ratka z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. Kampanią pod hasłem "Mini Ratka łączy na święta" bank zachęca do skorzystania z oferty konsolidacji dotychczasowych zobowiązań z możliwością uzyskania dodatkowych środków nawet do 25 proc. konsolidowanej kwoty, np. na świąteczne wydatki.

- Święta to czas, kiedy warto pogodzić wszystkie rodzinne potrzeby. Walorem reklamowanej pożyczki jest możliwość połączenia swoich dotychczasowych rat również dla klientów spoza PKO Banku Polskiego w jedną Mini Ratkę, ale również uzyskanie dodatkowych środków nawet do 25 proc. konsolidowanej kwoty, np. na świąteczne wydatki. To wygodne rozwiązanie dla klientów, którzy spłacają kilka kredytów w różnych terminach i kwotach – mówi Ewa Grabarczyk, dyrektor departamentu finansowania klientów indywidualnych.

Kampania reklamowa prowadzona jest w telewizji (spoty emitowane w głównych stacjach telewizyjnych oraz kanałach tematycznych), internecie oraz na siatkach wielkoformatowych, maskach bankomatowych i w witrynach placówek banku. Częścią działań reklamowych są również okolicznościowe materiały BTL.

Kampania w telewizji oraz internecie zakończy się 15 grudnia br. Ekspozycja materiałów reklamowych na BTL, siatkach i w witrynach zaplanowana została do końca stycznia.

Kampanię od strony kreatywnej przygotowała Agencja Warszawa. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Havas Media.

Czytaj więcej na temat: , , ,