M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Oranżada Helleny przygotowuje się do świąt

Katarzyna Woźniak | 10 listopada 2016, 06:00

Marka Coliana wyeksponuje swoje produkty za pomocą materiałów POSM w miejscach sprzedaży.

Marka Oranżady Hellena z portfolio Coliana ogłosiła przygotowanie do świąt. Swoje produkty będzie wspierać w miejscach sprzedaży za pomocą standów eksponujących portfolio. Na materiałach wspierających sprzedaż przewidziano grafikę z wizerunkiem Kuby Wojewódzkiego i renifera. Oprócz wsparcia dla handlowców rusza także konkurs konsumencki "Świętuj z Oranżadą”.
W punktach sprzedaży pojawią się materiały POSM (foldery, ulotki, plakaty, wobblery, wystawki paletowe, cokoły z Oranżadą Hellena, a także wystawki paletowe z Oranżadą Hellena 1,25 l z dołączoną owijką i toperem), które mają przyciągać uwagę klientów i ułatwiać wybór produktów.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia marka Hellena przeprowadza konkurs konsumencki pod hasłem "Świętuj z Oranżadą”. Konkurs wystartował 7 listopada i potrwa do 31 stycznia. Aby wziąć udział w zabawie, należy na adres organizatora przesłać zdjęcie proponujące ciekawy sposób spędzenia świąt. Za organizację działań odpowiada agencja GonnaBe.
Do momentu zamknięcia tego wydania MMP24 firma nie odpowiedziała, kto odpowiada za przygotowanie materiałów POSM i czy loteria otrzyma jakieś wsparcie marketingowe.