M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Kossek pokieruje Biurem Reklamy Polska Press Grupy, a Pilarczyk oddziałem gdańskim firmy

Piotr Machul | 15 listopada 2016, 06:00

Paweł Kossek będzie odpowiedzialny za segmenty prasy płatnej, prasy bezpłatnej oraz online, a Wiktor Pilarczyk za rozwój całego oddziału na Pomorzu.

Paweł Kossek, dotychczasowy dyrektor biura reklamy internetowej, przejmuje zarządzanie wszystkim strukturami reklamowym spółki i zajmuje stanowisko dyrektora zarządzającego Biura Reklamy Polska Press Grupy.

Na nowym stanowisku Kossek odpowiedzialny będzie za segmenty prasy płatnej, prasy bezpłatnej oraz online.

Paweł Kossek z branżą związany jest od prawie 20 lat. Od 1997 r. do 2002 r. pracował w biurze reklamy Polska Press. Karierę menedżerską rozpoczął w 2002 r. jako dyrektor rozwoju sprzedaży Mediatak, gdzie pracował przez 5 lat. W latach 2007-2008 był dyrektorem Biura Reklamy "Gazety Prawnej", następnie do 2009 r. dyrektorem ds. klientów agencyjnych w Grupie Onet.pl SA. Z Polska Press Grupą związany ponownie od 2009 r., kiedy to rozpoczął pracę jako dyrektor ds. sprzedaży korporacyjnej internetu spółki, następnie jako dyrektor sprzedaży pionu internet. W 2014 r. objął dotychczas zajmowane stanowisko dyrektora biura reklamy internetowej.

Jednocześnie Wiktor Pilarczyk, dotychczasowy prezes Biura Reklamy Polska Press Grupy, objął stanowisko prezesa Oddziału Polska Press w Gdańsku. Zastępuje na tym stanowisku Tomasza Niskiego, który rozstał się ze spółką.

Pilarczyk na nowym stanowisku odpowiedzialny będzie za zarządzanie i rozwój jednego z 15 oddziałów regionalnych spółki. Oddział w Gdańsku wydaje "Dziennik Bałtycki", 19 tygodników lokalnych, serwis Dziennikbaltycki.pl oraz lokalne wydanie Naszemiasto.pl.

Pilarczyk karierę w Polska Press rozpoczął w styczniu 2011 r. jako doradca zarządu. W marcu 2011 r. został powołany na stanowisko prezesa Biura Reklamy.

Karierę zawodową rozpoczynał w firmie doradczej GSI SI-Group. Następnie pracował w PKN Orlen SA, potem związany z CEPD Management (sieć aptek Dbam o Zdrowie).

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,