M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Iwona Ławecka-Marczewska naczelną "Dobrego Wnętrza"

Piotr Machul | 11 stycznia 2017, 06:00

Dotychczasowa naczelna Małgorzata Tomczyk rozstała się z magazynem po 20 latach.

Iwona Ławecka-Marczewska objęła stanowisko redaktor naczelnej "Dobrego Wnętrza". Dotychczasowa naczelna miesięcznika Małgorzata Tomczyk rozstała się z Grupą ZPR Media. Tomczyk kierowała miesięcznikiem od końca 1997 r., czyli od debiutu pisma na rynku (wtedy wydawcą magazynu było Wydawnictwo Murator).

Iwona Ławecka-Marczewska związana jest z Grupą ZPR Media od listopada 2007 r. Przez dziewięć lat pełniła funkcję zastępcy redaktor naczelnej miesięcznika "Dobre Wnętrze". Karierę zawodową rozpoczęła w 1993 r. w "Życiu Warszawy", początkowo jako dziennikarka działu miejskiego, a następnie kierownik działu kultury. W latach 2001-2007 pracowała w miesięczniku "Dom & Wnętrze", gdzie pełniła funkcję kierownika działu "Dom & Projekt". Publikowała także w wielu tytułach, m.in. "Murator", "Wysokie Obcasy", "Warsaw Voice".

Pierwszy numer "Dobrego Wnętrza" ukazał się w grudniu 1997 r. ZPR Media SA ma w portfolio następujące magazyny wnętrzarskie: "Dobre Wnętrze", "Moje Mieszkanie" i "M jak Mieszkanie". Wydaje też m.in. pisma "Architektura-Murator" i "Murator".


Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,