M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Dorota Warakomska w zespole "Poranka Tok FM"

Katarzyna Woźniak | 11 stycznia 2017, 06:00

Dziennikarka od najbliższego poniedziałku poprowadzi "Poranek Radia Tok FM".

Dorota Warakomska dołączyła do zespołu dziennikarzy Tok FM i od najbliższego poniedziałku będzie jedną z prowadzących audycję "Poranek Tok FM". Jak zapewnia Warakomska, przez pryzmat spraw kobiet będzie starała się pokazywać politykę, gospodarkę, kulturę i tematy społeczne.
Dorota Warakomska jest dziennikarką, pisarką i działaczką społeczną.
W latach 1991-2006 była związana zawodowo z Telewizją Polską. Przez 4 lata była stałą korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych, a także prezenterką programów informacyjnych "Wiadomości" i "Panorama". Pełniła również funkcję wicedyrektora w TVP1 odpowiedzialnego za informacje i publicystykę.
Dorota Warakomska jest autorką wydanej w 2012 r. książki pt. "Droga 66" oraz współautorką "Ostatniej wyspy komunizmu. Jan Paweł II na Kubie" wydanej w 1998 r. Obecnie w przygotowaniu jest jej druga książka poświęcona Stanom Zjednoczonym. Dziennikarka jest również prezesem stowarzyszenia Kongres Kobiet.
Z Radiem Tok FM jest związana od 2016 r., kiedy jako specjalna wysłanniczka stacji relacjonowała kampanię wyborczą i wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj więcej na temat: , , , ,