M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Rami Haidar programme managerem A+E Networks Poland

Piotr Machul | 13 stycznia 2017, 06:00

Nadawca poszerza zespół programowo-marketingowy.

Do zespołu firmy medialnej A+E Networks w Polsce dołączył Rami Haidar jako programme manager. Rami Haidar odpowiadać będzie za wszystkie działania programowe i komunikacyjnej telewizji Lifetime, najszybciej rosnącego kanału kobiecego w 2016 r. Haidar w przeszłości pracował w niemieckim oddziale Turner Broadcasting System jako programme planning coordinator, gdzie odpowiadał za marki TNT i TNT Comedy. Związany był również z biurem Viacom w Amsterdamie, gdzie pełnił funkcję channel operations coordinatora dla kanałów Viva i Comedy Central.

Oprócz poszerzenia zespołu programowo-marketingowego Krzysztof Górski, dotychczas programme & acquistions manager odpowiedzialny za ramówki kanałów A+E Networks i zakupy programowe, awansował na stanowisko head of scheduling & acquistions. Tomasz Wysocki, do tej pory digital & PR manager, objął nowo utworzone stanowisko digital & PR managera Poland and Romania, o czym pisaliśmy w MMP24.pl 9 stycznia br.

Górski w przeszłości pracował dla Telewizji Puls. Górski i Wysocki podlegają bezpośrednio Izabelli Wiley, dyrektor generalnej A+E Networks w Polsce. Haidar raportuje do Krzysztofa Górskiego.