M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Beata Olechowska wzmacnia zespół Upright Music Poland

Piotr Machul | 19 stycznia 2017, 06:00

Będzie odpowiadać m.in. za dobór i licencjonowanie muzyki do wszelkich produkcji audiowizualnych.

Do polskiego oddziału Upright Music ApS dołączyła Beata Olechowska. Obejmie stanowisko music searcher & licensing managera. Przez ostatnie lata kierowała Universal Music Publishing. W Upright Music Poland będzie odpowiadać za dobór, pozyskiwanie i licencjonowanie muzyki do wszelkich produkcji audiowizualnych oraz pozyskiwanie praw do wykorzystania znanych utworów.

Beata Olechowska ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Współpracowała z agencjami reklamowymi, producentami filmów fabularnych i dokumentalnych oraz firmami postprodukcyjnymi w procesie doboru, pozyskiwania i licencjonowania muzyki do reklam, filmów oraz wszystkich innych form audialnych i audiowizualnych.

Firma Upright Music została założona w 1999 r. w Kopenhadze, obecnie rozwinęła się do pozycji największego niezależnego dystrybutora muzyki w północnej Europie.

Klientami polskiego oddziału Upright Music są domy produkcyjne, agencje reklamowe oraz stacje telewizyjne. Muzykę z repertuaru Upright słychać w reklamach takich marek, jak: BMW, Lexus, Mazda, Volkswagen, IKEA, McDonald’s, Wedel, Tyskie, Żubr, LaMania, Reserved, PKO, Play czy Orange.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , ,