M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Einstein gra na skrzypcach motyw z piosenki Lady Gagi

( red. ) | 7 lutego 2017, 06:00

Wystartowała kampania nowego serialu biograficznego National Geographic, którego trailer przygotował McCann.

National Geographic zaprezentowało spot reklamowy antologii telewizyjnej "Geniusz: Einstein”, który został wyemitowany w przerwie niedzielnego finału ligi NFL, zaraz po występie Lady Gagi w przerwie rozgrywek. Trwający 45 s materiał, zatytułowany "Bad Romance”, zapowiada nową antologię telewizyjną "Geniusz: Einstein”, której producentami wykonawczymi są Brian Grazer i Ron Howard. W rolach głównych występują Geoffrey Rush ("Piraci z Karaibów”, "Jak zostać królem”) jako Albert Einstein, Emily Watson ("Teoria wszystkiego”, "Złodziejka książek”) jako Elsa Einstein i Johnny Flynn ("Sils Maria”, "Siła muzyki”) jako młody Einstein. Oficjalny zwiastun antologii miał premierę w ubiegłym miesiącu. Magazyn "Rolling Stone" napisał, że jest to jeden z "25 najbardziej oczekiwanych seriali telewizyjnych 2017 roku”.
Premiera serii "Geniusz: Einstein” odbędzie się w Polsce oraz 171 krajach na całym świecie, w 45 wersjach językowych, w niedzielę 23 kwietnia. Premiera w USA zaplanowana jest na wtorek 25 kwietnia.
Zdjęcia do spotu reklamowego z Geoffreyem Rushem w roli Einsteina zostały nakręcone w ubiegłym tygodniu w Pradze przez nowojorski oddział agencji McCann na zlecenie National Geographic. Reżyserem jest Ivan Zachariáš.

(AdWeek)