M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Do Walk Social Media dołączają dwie nowe osoby

Maciej Florek | 15 lutego 2017, 06:00

W agencji pracę zaczynają Agata Dondajewska i Julia Szczurek.

Do zespołu Walk Social Media dołączyły Agata Dondajewska (na zdj. z lewej), która objęła stanowisko social media managera, oraz Julia Szczurek jako junior project manager.

Dondajewska przez ostatni rok pracowała w San Markos, gdzie jako account manager prowadziła projekty głównie z obszaru mediów społecznościowych, ale również z zakresu ATL i BTL, dla takich marek jak: Euronet Worldwide, Vision Express, Edenred Polska oraz Grana (Inka). Wcześniej przez prawie trzy lata była związana z agencją Płodni.com, gdzie na stanowisku kierownika działu social media odpowiadała za realizację projektów m.in. dla Kubusia (Grupa Maspex), Bolsa (CEDC) oraz Grupy Wirtualna Polska. W Walk Social Media zajmie się obsługą kanałów społecznościowych klientów agencji oraz koordynacją pracy zespołów skierowanych do ich obsługi, a także działaniami newbussinesowymi.

Julia Szczurek ostatnio była związana z Artiglo Group, gdzie na stanowisku project assistant realizowała projekty z obszaru e-commerce, nadzorując funkcjonowanie i zarządzając komunikacją w social mediach trzech sklepów internetowych: Artiglo.pl, Printerrier.com i Neogift.pl. W Walk Social Media odpowiada za zarządzanie projektami z obszaru mediów społecznościowych dla wybranych klientów agencji.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,