M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Dr. Oetker z linią naturalnych przypraw

Katarzyna Woźniak | 15 lutego 2017, 06:00

Producent kieruje swój produkt do zainteresowanych naturalnym pieczeniem - nowa linia otrzyma również wsparcie marketingowe.

Dr. Oetker wprowadza na rynek linię naturalnych produktów Ze świata natury. Od marca br. mają one pomagać wzbogacać wypieki. W ofercie produktów znajdują się: cukier z wanilią odmiany Bourbon z Madagaskaru, cukier ze skórką pomarańczową i cukier ze skórką cytrynową z ekologicznych upraw z włoskich gajów cytrusowych. Nowością na polskim rynku ma być cukier trzcinowy z cynamonem z najbardziej cenionej odmiany pochodzącej z Cejlonu. Całości dopełnia przyprawa do szarlotki z kompozycją przypraw: cynamonu z Cejlonu, imbiru i kardamonu uzupełnionych o skórkę pomarańczową z ekologicznych włoskich upraw, sok z cytryny oraz cukier trzcinowy. Jak zapewnia producent, w nowej linii produktów znaleźć będzie można również ekstrakty naturalne w czterech oryginalnych wariantach smakowo-zapachowych: Wanilia Bourbon z Madagaskaru, Pomarańcza z Brazylii, Cytryna z Sycylii oraz Migdał z Maroka. Producent zapewnia, że wszystkie produkty nie zawierają barwników, konserwantów czy alkoholu, w przypadku ekstraktów w płynie. Sugerowana cena detaliczna produktów: cukry smakowe ok. 3,25 zł, przyprawa ok. 2,45 zł, ekstrakty naturalne o pojemności 30 ml ok. 6,00 zł.
Wprowadzenie nowej linii będzie wspierane intensywną kampanią online oraz serią warsztatów z udziałem blogerów kulinarnych. Na razie firma nie podaje dalszych szczegółów.