M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Luis Tauffer jurorem w Dubai Lynx

Katarzyna Woźniak | 16 lutego 2017, 06:00

Executive creative director Young & Rubicam będzie oceniał zgłoszenia w kategoriach active & promo, outdoor, interactive i mobile.

Luis Tauffer, executive creative director Young & Rubicam, został jurorem w tegorocznej edycji konkursu Dubai Lynx. Będzie oceniał zgłoszenia w kategoriach: Active & Promo, Outdoor, Interactive i Mobile.
Dubaj Lynx jest międzynarodowym festiwalem kreatywności obejmującym region Bliskiego Wschodu i północnej Afryki. Termin zgłoszeń upłynął z początkiem lutego br.
Jury pracuje obecnie nad preselekcją zgłoszeń online. Finalna tura obrad odbędzie się w Dubaju, rozpocznie 4 marca, a zakończy 6 marca. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w dniu 8 marca w Madinat Arena w Dubaju.
Luis Tauffer zasiądzie także w jury konkursu Young Lynx – kat. Print, odbywającego się w ramach Dubai Lynx, i oceni prace młodych kreatywnych, którzy będą walczyć o zwycięstwo na miejscu - w Dubaju, mając 48 godzin na przygotowanie kampanii printowej. Obrady odbędą się 8 marca rano.
Tauffer będzie także jurorem w tegorocznym konkursie The Young Ones, którego finał odbędzie się w Nowym Jorku na początku maja.