M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Radio Kolor ogłasza nową ramówkę

Katarzyna Woźniak | 3 marca 2017, 06:00

Na antenie usłyszymy nowe głosy i audycje, odświeża się również strona internetowa stacji.

Od jutra Radio Kolor 103 FM wprowadza wiosenną odsłonę ramówki. Na antenie stacji pojawi się kilka nowych pozycji programowych i nowe głosy, w sieci zadebiutuje także odświeżony serwis WWW.
Od poniedziałku do piątku między 6:00 a 10:00 słuchaczy niezmiennie budzić będzie sprawdzony duet – Kasia Morawska i Tomek Dunowski, którzy zapraszają na "Mobilizację”. Po 8:30 nadal będzie można usłyszeć księgową z konkursu "Zemsta księgowej”.
Po 10:00 "Zbawienie w pracy”, które prowadzi Justyna Sokołowska. W jego trakcie o 11:15 pojawi się nowa codzienna pozycja – "Pomoc kuchenna”. Autorzy audycji to Aneta i Jan Kuroniowie. W poniedziałki o 12:15 spotkania z "Liderkami uśmiechu” Patrycji Załug, w środy o tej porze swoje porady przygotuje Agnieszka Kałuża w programie "Aga pomaga”, a w piątki – "Ale numer!”, w którym Bartosz Maciejewski i Justyna Sokołowska biorą pod lupę okładkowe dzieła kolorowej prasy.
"Kolor w wielkim mieście” na 103 FM zagra od 14:00 do 18:00. W "Powiedz innym” warszawiacy sami opowiedzą o tym, co warto poznać w mieście. Pasmo od 8 marca poprowadzi Andrzej Kohut, dotychczas związany z krakowską Radiofonią.  
"Wieczór z Kolorem” usłyszymy między 18:00 a 21:00, w którym Konrad Czubaj serwuje muzykę pop, soul i R’n’B w spokojniejszej odsłonie. Co godzinę można też posłuchać autorskiego przewodnika "Warszawa po godzinach” Pawła Worobieja.
Sobotnią odsłonę "Weekendu z Kolorem” (10:00-14:00) zaprezentuje kolejny nowy głos Radia Kolor – Kacper Sosnowski. W soboty po 14:00 zadebiutuje magazyn "Manager inspiracji”, który powstaje przy współpracy z serwisem Business Insider Polska. Jego redaktor naczelny Łukasz Grass co tydzień zaprosi przedstawicieli swojej redakcji, by omówić na antenie najciekawsze wydarzenia i zagadnienia poruszone na stronach polskiej edycji Business Insider.
W niedziele od 14:00 do 15:00 dietetyczka Anna Jelonek, zaprosi na "Apetyt na więcej”. Kompleksowy lifting przeszła także strona www.radiokolor.pl. Serwis został całkowicie przebudowany i wzbogacony o nowe działy. Za projekt odpowiedzialna była firma Netgraf.pl. Premiera nowej strony odbyła się wczoraj.