M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

"Duża gotówka, niecała stówka!" - nowa kampania Kasy Stefczyka

Maciej Burlikowski | 8 marca 2017, 06:00

Za przygotowanie i realizację kampanii odpowiadała agencja Apella, a za animację - Studio Pigeon.

Ruszyła nowa kampania Kasy Stefczyka. Tym razem rodzina Stefczyków, bohaterów znanych z poprzednich spotów Kasy, przenosi się do animowanego świata teleturniejów rodzinnych. W ten sposób Kasa Stefczyka promuje pożyczki gotówkowe.

Spot telewizyjny emitowany jest w stacjach: TVP1, TVP2 i kanałach tematycznych TVP, Polsatu oraz stacjach pakietu Mix Mux (TV Puls, TVN7, TTV, Puls 2). Spot radiowy jest zaś emitowany w Radiu Zet i RMF FM.

Do nowej kampanii zaplanowano szerokie działania w internecie i na urządzeniach mobilnych. Spot można obejrzeć na stronach odtwarzania filmów YouTube oraz w witrynach partnerów wideo. W sieci reklamowej Google, a także w serwisach należących do Grupy Wirtualna Polska oraz Onet również pojawi się wspomniana animacja. Wsparciem kampanii są pozostałe materiały ATL, a także BTL oraz działania w social mediach.

Za koncepcję, kreację, copywriting, scenariusze spotów, przygotowanie poligrafii, opracowanie materiałów prasowych i kreacji na potrzeby internetu, a także planowanie i zakup mediów odpowiadała agencja Apella. Produkcją animacji zajęło się studio animacji Pigeon.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , ,