M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Tesco poszerza ofertę ubezpieczeń

Joanna Hamdan | 26 kwietnia 2017, 06:00

25 kwietnia sieć wspólnie z Link4 wprowadza ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków wraz z ubezpieczeniem na wypadek powikłań po ukąszeniu kleszcza czy owadów.

- Zainteresowanie dodatkowymi ubezpieczeniami dostępnymi w Tesco stabilnie rośnie - zapewnia Celestyna Nowak-Pędrak, menedżer zespołu Tesco Finanse. - Ogromna popularność rowerów z darmowym ubezpieczeniem od kradzieży pokazała, że klienci chętnie sięgają po nowości, dlatego w tym roku w naszej ofercie pojawi się kilka nowych produktów ubezpieczeniowych - mówi.

I podaje, że już teraz klienci mogą korzystać z ubezpieczenia zwierząt domowych – psów i kotów, a w kwietniu dołączy do niego pakiet obejmujący ubezpieczenie na wypadek powikłań po ukąszeniu kleszcza czy owadów.

Polisa oferowana jest wszystkim osobom obawiającym się coraz groźniejszych powikłań jak borelioza, odkleszczowe zapalenie mózgu, a w przypadku wyjazdów za granicę nawet malaria. W razie wystąpienia powikłań Link4 zrefunduje koszty leków do 2000 zł, a dodatkowo klient jest objęty polisą NNW z sumą ubezpieczenia 20 tys. zł i zwrotem kosztów pobytu w szpitalu do 1000 zł. Roczny koszt polisy to 90 zł.

Ubezpieczenie będzie dostępne dla klientów sieci sklepów Tesco. Planów wsparcia marketingowego nie podano. 

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,