M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Sławomir Assendi nowym redaktorem naczelnym Radia Zet

Piotr Machul | 4 maja 2017, 06:00

Nową redaktor naczelną i dyrektor programową ma też Zet Chilli. Stanowisko to obejmuje Iwona Kostka-Kwiatkowska

Sławomir Assendi obejmie stanowisko redaktora naczelnego Radia Zet. Zastąpi Jarosława Paszkowskiego, który złożył rezygnację.

Assendi jest związany z mediami od 1995 r. W latach 2011-2015 był z-cą dyrektora Programu I Polskiego Radia. Wcześniej był również m.in. dyrektorem pionu strategii i komunikacji Telewizji Polsat, dyrektorem zarządzającym Radiostacji i członkiem zarządu Radia Eska. Z Eurozetem był związany w latach 1999-2004, a ponownie dołączył do grupy w styczniu 2016 r. Dotychczas pełnił funkcję dyrektora zarządzającego ds. radiowych stacji lokalnych i ponadregionalnych.

Jarosław Paszkowski dołączył do zespołu Radia Zet w lipcu 2011 r. W 2015 r. został jego redaktorem naczelnym. Wcześniej, przez ponad rok, był dyrektorem programowym Antyradia.

Zmiany również w kierownictwie Zet Chilli. Iwona Kostka-Kwiatkowska została nową redaktor naczelną i dyrektor programową tej stacji. Obowiązki dyrektora muzycznego pełnić będzie Martyna Wojciechowska. Nowa redaktor naczelna związana jest z mediami od wielu lat – 9 lat była redaktor naczelną Akademickiego Radia Kampus, a w 2014 r. objęła stanowisko dyrektora i redaktor naczelnej Programu IV Polskiego Radia, gdzie do 2016 r. odpowiadała za strategię programową i budowanie wizerunku marki. W latach 2011-2014 związana była z siecią Euranet Plus, gdzie była odpowiedzialna za współpracę przy tworzeniu struktury europejskiej sieci rozgłośni akademickich.

Martyna Wojciechowska z Zet Chilli związana jest od 2009 r., a od lipca 2016 r. jest zastępcą dyrektora muzycznego.

Kostka-Kwiatkowska zastąpiła Dariusza Staniaka. Staniak z Eurozet związany był od 2008 r., a redaktorem naczelnym Zet Chilli został w listopadzie 2015 r.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,