M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Mercedes podbija miasto

Katarzyna Woźniak | 14 czerwca 2017, 06:00

Wystartował projekt Miasto Mercedes organizowany przez Mercedes-Benz Polska i WWAA.

Mercedes-Benz Polska i WWAA wystartowały z nowym projektem promocyjnym i zapraszają do udziału w akcji Miasto Mercedes. Przez tydzień w Soho Factory organizatorzy umożliwiają wspólne spoglądanie w przyszłość i współtworzenie nowych rozwiązań architektonicznych, przy wykorzystaniu najnowszych modeli Mercedesa.
Jak zapewniają organizatorzy, Miasto Mercedes to projekt, który na przykładzie pięciu indywidualnych historii pokazuje nowe sposoby miejskiego życia i mobilności. Na wystawie można obejrzeć modele domów dopasowanych do każdej historii i połączonych z odpowiadającym jej modelem Mercedesa.
Projekt Miasto Mercedes ma łączyć architekturę, sztukę i technologię. Specjalna aplikacja ma umożliwiać indywidualne odkrywanie potencjału ukrytego w Warszawie i wykreowanie własnego modelu mieszkania, który następnie będzie można wydrukować na drukarce 3D.
Przez cały tydzień w Mieście Mercedes będzie można razem z kuratorami wziąć udział w wystawie, skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy dziecięcej i odbyć jazdę testową. W sobotę, niedzielę i poniedziałek wieczorem Gutek Film zaprasza na kino samochodowe.
Autorem projektu jest WWAA. Partnerami są Soho i MB Motors.
MullenLowe Warsaw odpowiada za strategię projektu, a także za kampanię digitalową w social mediach na FB, a także za stronę wizualną materiałów, za pocztówki i plakaty w klubach w całej Warszawie.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,