M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Virgin Mobile: rozmowy, SMS-y i dane za dolara rocznie

( red. ) | 26 czerwca 2017, 06:00

Chcąc zmienić układ sił na amerykańskim rynku telefonii komórkowej, sieć podpisała umowę z Apple.

Oferta wydaje się aż za dobra, by mogła być prawdziwa: konsumenci mogą przez rok rozmawiać, wysyłać wiadomości tekstowe i przesyłać dane za jednego dolara.

Virgin Mobile wykorzystuje inne marki Virgin, by dodatkowo zwiększyć atrakcyjność oferty. Osoby z niej korzystające wstępują jednocześnie do klubu o nazwie Virgin Inner Circle; członkostwo w nim daje takie korzyści jak darmowy nocleg w hotelu Virgin lub bilet na lot do Wielkiej Brytanii. Jest jednak pewien warunek - aby skorzystać z oferty Virgin Mobile, trzeba kupić nowego iPhone'a w Apple Store albo na stronie internetowej operatora. Najtańszy model kosztuje obecnie ok. 400 dol., najdroższy - 970 dol. 

Verizon jest największym operatorem na rynku amerykańskim pod względem liczby abonentów (ok. 146 mln). Wyprzedza AT&T (134 mln), T-Mobile (72,6 mln) i Sprinta, właściciela prepaidowej marki Virgin Mobile (60 mln). W ubiegłym tygodniu Sprint zaoferował abonamentowym klientom przechodzącym do tej sieci z Verizon, AT&T lub T-Mobile rok darmowej usługi, jeśli dysponują już telefonem. 

(AdAge)

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,