M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Michał Hejka prezesem IDMnet i Accorp

Piotr Machul | 26 czerwca 2017, 06:00

Dotychczasowa prezes obu spółek Anna Kaczmarska rozstaje się z Grupą ZPR Media po 18 latach.

Michał Hejka został prezesem zarządu spółki IDMnet SA, w której dotychczas pełnił funkcję wiceprezesa. Objął także stanowisko prezesa zarządu w spółce Accorp. Dotychczasowa prezes obu spółek Anna Kaczmarska rozstaje się z Grupą ZPR Media. - Moje dalsze plany zawodowe są obecnie na etapie konkretyzacji – deklaruje Kaczmarska.

Anna Kaczmarska pracowała w Grupie ZPR Media od 1999 r. W maju 2008 r. została prezesem zarządu IDMnet SA, a w 2012 r. - prezesem agencji badawczej Accorp. W zarządzie spółki IDMnet pracowała od roku 2007, najpierw jako członek zarządu i dyrektor handlowy, następnie jako wiceprezes i dyrektor zarządzający. Była także wiceprezesem zarządu spółki Time, gdzie odpowiadała za przychody w segmencie online. W pierwszych latach pracy dla Grupy ZPR Media pełniła także funkcję dyrektora biura reklamy Muratora.

Michał Hejka związany jest z Grupą ZPR Media od 10 lat. W 2008 r. objął stanowisko dyrektora ds. badań i rozwoju w IDMnet, a następnie dyrektora operacyjnego tej spółki. W 2010 r. połączył tę funkcję z funkcją prezesa zarządu w spółkach Afilo i AdAction. W 2013 r. zrezygnował z tych stanowisk, by zająć się tworzeniem Broker TV. Ostatnio był wiceprezesem zarządu IDMnet oraz zasiadał w zarządzie spółki Accorp.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,