M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Rośnie zainteresowanie wrześniową premierą nowego filmu Patryka Vegi

Katarzyna Woźniak | 12 lipca 2017, 06:00

Zwiastun "Botoksu" miał ponad 5 mln odsłon w ciągu 5 dni od daty emisji.

Jak poinformowało biuro prasowe dystrybutora filmów Kino Świat, rośnie zainteresowanie filmem Patryka Vegi "Botoks", który będzie miał premierę pod koniec września. Biuro prasowe podkreśla, że od momentu emisji trailera przez pięć dni zwiastun miał ponad 5 mln wyświetleń w YouTube. Nowy film kontrowersyjnego reżysera ma być "bezkompromisowym uderzeniem w służbę zdrowia".
Blockbuster ma zapowiadać 40 tys. udostępnień mocnego trailera. Dystrybutor podkreśla, że to nie tylko lepszy wynik od tego, który zanotowała w internecie pierwsza zapowiedź hitu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety” (jednego z najbardziej kasowych polskich filmów 2016 r.), ale też rezultat rzucający wyzwanie produkcjom "made in Hollywood”. 

Biuro prasowe zapewnia, że w filmie żadna scena nie jest wymyślona, a "Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. W główne postacie kobiece wcieliły się: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerują im m.in.: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki i Grażyna Szapołowska. Zdjęcia do „Botoksu” były realizowane w Warszawie, Paryżu, Kopenhadze i Kenii.
 

Czytaj więcej na temat: , ,