M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Lavazza przez kolejne trzy lata oficjalną kawą Wimbledonu

( red. ) | 12 lipca 2017, 06:00

Marka kawy ponownie zaprasza Andre Agassiego do współpracy jako ambasadora marki i podpisuje umowę z organizatorami Wimbledonu na trzy lata.

Marka kawy Lavazza podpisała kolejną trzyletnią umowę z Wimbledonem. Już siódmy rok z rzędu Lavazza jest oficjalną kawą rozgrywek i zaprosiła tenisową gwiazdę i globalnego ambasadora marki Andre Agassiego na tegoroczny turniej Wielkiego Szlema.
Agassi, który właśnie obchodzi 25. rocznicę zdobycia swojego pierwszego wielkoszlemowego tytułu na kortach Wimbledonu w 1992 r., ponownie zawita w All England Club.
Wimbledon jest rozgrywany od poniedziałku 3 lipca do soboty 16 lipca, a Lavazza obsługuje ponad 200 automatów z kawą w 60 punktach usługowych podczas dwóch tygodni turnieju. Należy do nich 13 barów i restauracji, firmowe punkty gastronomiczne, salon prasowy, a także obszary zarezerwowane dla zawodników i sędziów. Oczekuje się, że w tym roku miłośnicy tenisa wypiją nawet milion filiżanek kawy, zarówno na prestiżowych obiektach Wimbledonu, jak i na zewnątrz, w najsłynniejszej angielskiej kolejce, w której widzowie niecierpliwe oczekują na zdobycie biletów.
Lavazza jako jedyna marka spożywcza jest partnerem wszystkich czterech turniejów wielkoszlemowych – drugi rok z rzędu – i serwuje kawę ponad 3 milionom fanów tenisa nie tylko w Wimbledonie, ale również na prestiżowych turniejach Roland Garros, US Open oraz Australian Open.

Czytaj więcej na temat: ,