M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Kolejne zmiany w strukturze zarządzania regionami Grupy Radiowej Time

Piotr Machul | 13 lipca 2017, 06:00

Magdalena Talarczyk przejęła zarządzanie regionem zachodniopomorskim, a Mariusz Zawiejski rozszerzył zarządzany przez siebie region wielkopolski o stacje w kolejnych miastach.

Magdalena Talarczyk przejęła zarządzanie regionem zachodniopomorskim w Grupie Radiowej Time. Do tego regionu należą stacje: Radio Eska Szczecin, Radio Vox FM Szczecin, Radio Wawa Szczecin, Radio Eska Gorzów Wielkopolski i Radio Vox FM Gorzów Wielkopolski. Mariusz Zawiejski rozszerzył zarządzany przez siebie region wielkopolski o stacje w Zielonej Górze i Żarach.

Magdalena Talarczyk jako dyrektor regionalny odpowiadała dotychczas za stacje w Koszalinie, Pile i Szczecinku (Region Koszaliński). Teraz zostały one włączone do regionu zachodniopomorskiego. Podległy Magdalenie Talarczyk obszar został powiększony o strategiczne dla Grupy Radiowej Time miasta, w szczególności Szczecin, w którym od pięciu lat organizowana jest festiwal Eska Music Awards.   

Region wielkopolski, obejmujący dotychczas pięć miast (Poznań, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Leszno), został rozbudowany o Zieloną Górę i Żary. Dyrektorem regionalnym na Wielkopolskę jest Mariusz Zawiejski. Dotychczasowy dyrektor regionu zachodniopomorskiego Jarosław Kowalski rozstał się z Grupą Radiową Time.

O zmianach w Grupie Radiowej Time w regionie łódzkim pisaliśmy we wczorajszym wydaniu MMP24.

 

Czytaj więcej na temat: , , ,