M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Celeda zastępcą dyrektora muzycznego Radia Eska, a Adamczak na takim samym stanowisku w Eska TV

Piotr Machul | 14 lipca 2017, 06:00

To awanse wewnętrzne w redakcjach.

Michał Celeda objął stanowisko zastępcy dyrektora muzycznego sieci Radia Eska. Nowe obowiązki będzie łączył z dotychczasowym stanowiskiem sekretarza redakcji.

Rafał Adamczak został z kolei zastępcą dyrektora muzycznego kanałów Eska TV i Eska TV Extra.

Celeda jest dziennikarzem muzycznym Radia Eska od 2001 r. W październiku 2006 r. objął stanowisko sekretarza redakcji i został koordynatorem sieci. Pracuje również jako lektor i ma na koncie współpracę m.in. z telewizjami ogólnopolskimi, w tym z należącym do Grupy ZPR Media kanałem dokumentalnym Fokus TV.

Rafał Adamczak z Radiem Eska związany jest od 2003 r. Od początku pracuje jako prezenter pasma dziennego. Był także sekretarzem redakcji Eski Warszawa i odpowiadał za produkcję wielu akcji antenowych. Jako konferansjer prowadzi koncerty i imprezy plenerowe, m.in. Letnią Scenę Eski.

Radio Eska to sieć lokalnych rozgłośni radiowych. Stacja jest dostępna w 40 miastach Polski. Eska TV to telewizja muzyczna dla ludzi w wieku 15-34 lat, stworzona w oparciu o format Radia Eska. Eska TV Extra uruchomiona została w połowie czerwca br. Adresowana jest do osób w wieku od 15 do 49 lat.