M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Magdalena Mulenga dołącza do Isobar Poland Group

Katarzyna Kacprzak | 17 lipca 2017, 06:00

Wcześniej pracowała w iProspect jako client service director.

Magdalena Mulenga dołączyła do Isobar Poland Group. Jako operations director będzie odpowiadać za udoskonalenie efektywności operacyjnej, tworzenie i monitorowanie procesów oraz integrację wybranych obszarów działania agencji wchodzących w skład Isobar Poland Group. 

Mulenga przeszła do Isobar Poland Group z agencji iProspect, która podobnie jak Isobar działa w ramach polskiego oddziału grupy Dentsu Aegis Network. Przez ostanie trzy lata pełniła w iProspect funkcję client service directora, a następnie członka zarządu. Była zaangażowana w proces akwizycji spółki Marketing Wizards. W czerwcu 2015 r., po sfinalizowaniu akwizycji, objęła stanowisko członka zarządu tej agencji. Odpowiadała m.in. za integrację obu zespołów oraz integrację z Dentsu Aegis Network, zarówno lokalnie, jak i globalnie.

Wcześniej jako dyrektor operacyjny pracowała w agencji Fast White Cat, gdzie odpowiadała za launch usługi tworzenia i zarządzania sklepami internetowymi. W latach 2012-2013 zarządzała należącą do GroupM agencją performance marketingu Quisma. Przed dołączeniem do Quismy Mulenga przez ponad sześć lat związana była z domem mediowym Mindshare Polska.


Czytaj więcej na temat: ,