M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Katarzyna Kolanowska z nową funkcją w Agorze

Piotr Machul | 19 lipca 2017, 06:00

Kolanowska, która pełni funkcję dyrektor wydawniczej w pionie czasopism, została ponadto zastępcą dyrektora segmentu internet Agory.

Katarzyna Kolanowska, która pełni funkcję dyrektor wydawniczej w pionie Czasopisma Agory, została zastępcą dyrektora segmentu Internet Agory i będzie łączyć obie funkcje.

Na nowym stanowisku Kolanowska będzie odpowiedzialna za spółki zależne Yieldbird, Trader.com (Polska), Goldenline, Optimizers i HashFM. Będzie też wspierać szefa segmentu Internet Pawła Wujca w rozwoju biznesu internetowego Agory w obszarach niezwiązanych wprost z reklamą mediową. Przejmie również odpowiedzialność za zagadnienia korporacyjne i organizacyjne segmentu.

Katarzyna Kolanowska jest związana z Agorą od 1991 r. W tym czasie pracowała w „Gazecie Wyborczej” na różnych stanowiskach, m.in. jako kierownik działów obsługi klienta i zewnętrznych biur ogłoszeń, dyrektor działu sprzedaży regionu centrum, szef promocji i dyrektor marketingu dziennika. Od stycznia 2011 r. pełniła funkcję dyrektor wydawniczej „Gazety Wyborczej", odpowiadając za marketing, działy wydawnicze i procesy cyfryzacyjne. Od marca 2013 r. zasiada na stanowisku dyrektor wydawniczej czasopism Agory. Pod jej kierownictwem powstała i została wdrożona nowa strategia cyfrowa dla serwisów internetowych czasopism.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,