M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Zsuzsanna Óhidi będzie zarządzać Marquard Media Polska

Piotr Machul | 20 lipca 2017, 06:00

Iwona Kossmann, która była prezesem grupy w Polsce, rozstaje się z firmą.

Zsuzsanna Óhidi, która jest dyrektorem zarządzającym Marquard Media na Węgrzech, będzie równocześnie zarządzać grupą Marquard Media Polska.

Zsuzsanna Óhidi pracuje w Marquard Media na Węgrzech od 14 lat, gdzie zaczynała jako dyrektor sprzedaży, a następnie została dyrektorem reklamy. Kierowanie całą firmą na Węgrzech przejęła w 2013 r. - Czekam z niecierpliwością na współpracę z polskim zespołem w tworzeniu ciekawego, miarodajnego kontentu premium dla określonej grupy docelowej, jak również na dostarczanie naszym partnerom kreatywnych, złożonych i zintegrowanych rozwiązań komunikacji – deklaruje Zsuzsanna Óhidi.

Iwona Kossmann, która była prezesem grupy Marquard Media Polska, podjęła decyzję o odejściu z wydawnictwa po przekazaniu obowiązków. Jej nowe plany zawodowe nie są znane.

W Polsce i na Węgrzech Marquard Media skupia się na segmencie kobiecym, męskim oraz tematyce well-being. Wydawnictwo ma w portfolio takie magazyny, jak: "Joy", "InStyle", "Shape", "Playboy", "Men’s Health", "Runner’s World", "Esquire", "Harper’s Bazaar" i "Cosmopolitan".

Równolegle z podaniem informacji o zmianach w Polsce centrala firmy Marquard Media International AG ogłosiła, że Bijan Khezri obejmie stanowisko przewodniczącego komitetu wykonawczego całej grupy. Bijan Khezri jest członkiem zarządu, inwestorem oraz doradcą Sportradar AG w Szwajcarii, firmy z sektora sportu oraz analiz.

Juerg Marquard, założyciel i przewodniczący rady nadzorczej grupy Marquard Media, planuje stałe poszerzanie działalności grupy. - Będziemy się rozwijać poprzez nowe projekty, rozwiązania oparte na wykorzystywaniu danych, przyczyniające się do wzrostu w segmencie takim jak gaming oraz dalszych akwizycji – zapowiada założyciel firmy.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,