M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

John Antoniades globalnym dyrektorem zarządzającym Spark Foundry

Maciej Florek | 20 lipca 2017, 06:00

W Publicis Groupe pracuje od ponad 20 lat.

John Antoniades obejmuje stanowisko globalnego dyrektora zarządzającego agencji mediowej Spark Foundry (Publicis Media). W nowej roli będzie odpowiadał za wzrost biznesu agencji na międzynarodowych rynkach, poza USA. Będzie również odpowiedzialny za zarządzanie relacjami z kluczowymi, globalnymi klientami, w tym Bel, UBS, Brown-Forman i King, a także wspólnie z szefami Spark Foundry na lokalnych rynkach zajmie się realizacją założeń strategicznych wynikających z nowego pozycjonowania agencji.

Antoniades pracuje w Publicis Groupe od ponad 20 lat. W tym czasie wielokrotnie kierował globalnymi projektami transformacyjnymi rozwijającymi biznes. W ostatnim czasie zaangażowany był w procesy nowobiznesowe, które zakończyły się nawiązaniem współpracy z takimi klientami jak Visa, FCA czy Merck.

Przez kilka lat zarządzał Starcom Mediavest Group (SMG) w regionie MENA (Bliski Wschód i Północna Afryka). Antoniades będzie raportował do Chrisa Boothego, CEO Spark Foundry, i współtworzył globalny management Spark Foundry.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,