M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

OS3 dla marki z portfolio Oceanic

Katarzyna Woźniak | 27 lipca 2017, 06:00

Agencja przygotowała koncepty kreatywne i zrealizowała działania w internecie dla marki Long4Lashes.

Agencja OS3 pracuje dla marki Long4Lashes z portfolio Oceanic. W ramach współpracy agencja jest odpowiedzialna za przygotowanie konceptów kreatywnych i realizację działań w internecie dla serum przyspieszającego wzrost rzęs Long4Lashes – kampanię digitalową wraz z aktywacją konsumencką i specjalną stroną WWW.
Oferta OS3 została wybrana w drodze konkursu ofert. Agencja przygotowała strategię komunikacji dla serum oraz koncept dwuetapowej kampanii digitalowej. W pierwszej fazie OS3 zrealizowało kampanię w internecie. Z początkiem lipca wystartował drugi etap, czyli konkurs dla konsumentów pod hasłem "Pokaż piękno swoich rzęs!” wraz z landing page akcji, który zachęca użytkowniczki produktu do podzielenia się z innymi fankami marki efektami przemiany ich rzęs po zastosowaniu serum.
Oceanic SA ma w ofercie leki, dermokosmetyki oraz kosmetyki marek AA, Oillan oraz Long4Lashes. W tym roku Oceanic zadebiutował w nowej kategorii produktowej. AA Wings of Color to pierwsza pełna gama kosmetyków do makijażu do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Firma Oceanic świętuje w tym roku 35-lecie.

Czytaj więcej na temat: , ,