M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

72andSunny reklamuje Oui - nowy jogurt Yoplait

( red. ) | 17 sierpnia 2017, 06:00

Kampania podkreśla francuskie korzenie marki należącej do General Mills.

Yoplait podkreśla, że jogurt Oui produkowany na bazie pełnotłustego mleka i oferowany w szklanych słoiczkach o pojemności ok. 150 ml (5 uncji), oparty jest na recepturze sprzedawanego we Francji jogurtu Saveur d'Autrefois.

Bohaterką reklamy jest Francuzka, która zawsze dostaje wszystko, czego pragnie - czy chodzi o kochanka, czy najnowszą markę jogurtu. Francuski jest faktycznie ojczystym językiem zarówno kobiety ją grającej, jak i dwóch z trzech mężczyzn występujących w rolach jej kochanków. Na końcu reklamy pojawia się napis "Say Oui to pleasure" ("Powiedz Oui przyjemności"). Reżyserką spotu jest Gia Coppola.

Oui by Yoplait to nowa nadzieja General Mills na podjęcie rywalizacji z błyskawicznie zdobywającymi rynek amerykański markami jogurtów, takimi jak Chobani, Noosa i Siggi's. Według Euromonitor International w ub.r.  marka Chobani zastąpiła Yoplait na miejscu lidera kategorii jogurtów w Stanach Zjednoczonych. Sprzedaż jogurtów General Mills w Stanach Zjednoczonych spadła o 18 proc. w zakończonym w maju br. roku obrachunkowym.

(AdAge)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,