M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Wyborcza współpracuje z T-Mobile

Joanna Niewiadomska | 13 października 2017, 06:00

Płatność za prenumeratę e-gazety będzie można doliczyć do rachunku za telefon.

„Gazeta Wyborcza” rozpoczęła współpracę z siecią T-Mobile. Na początek klienci operatora mogą skorzystać z 90-dniowego bezpłatnego dostępu do serwisów Wyborcza.pl. Po tym czasie, jeśli zdecydują się na prenumeratę, będą mogli doliczyć  płatność za nią  do swojego rachunku za telefon. Pakiet Premium kosztował będzie 29,90 zł. Aplikacja „Gazety Wyborczej” będzie także preinstalowana na nowych smartfonach, dostępnych w salonach T-Mobile.
- Obserwujemy, że internauci częściej korzystają z usług subskrypcyjnych czy streamingowych i coraz chętniej płacą za jakościowe treści w internecie. Współpraca z T-Mobile pozwala nam dotrzeć do kolejnych czytelników, a klientom tej sieci daje możliwość zapoznania się z bogactwem treści „Gazety Wyborczej”. Ważna jest dla nas też wygoda użytkowników, dlatego umożliwiamy im doliczenie płatności do rachunku za telefon – mówi Danuta Breguła, szefowa strategii online „Gazety Wyborczej”.
Wcześniej  w podobnym modelu operator oferował m.in. dostęp do platform streamingowych Showmax i Tidal, a w ofercie Supernet Video T-Mobile dostępne były treści wideo z serwisu Wyborcza.pl.
Wydawca zapowiada, że klienci innych operatorów będą mogli skorzystać z płatności dopisanej do rachunku telefonicznego już wkrótce.