M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Otodom.pl wydaje magazyn branżowy

Maciej Burlikowski | 20 października 2017, 06:00

W wersji drukowanej.

Serwis z ogłoszeniami o sprzedaży i wynajmie nieruchomości Otodom.pl inwestuje w custom publishing. Właśnie ukazał się pierwszy numer kwartalnika "Agent Nieruchomości" - skierowanego do osób zajmujących się pośrednictwem i sprzedażą nieruchomości. 40-stronicowy magazyn o nakładzie 6,5 tys. egzemplarzy jest bezpłatnie dystrybuowany pocztą wśród klientów serwisu Otodom. Oprócz informacji o trendach na rynku nieruchomości znajdują się w nim również artykuły poruszające tematy z zakresu marketingu, nowych technologii, rozwoju osobistego, psychologii konsumenta i architektury.

- Od lat stawiamy na content marketing jako skuteczną formę budowy świadomości marki. Blog firmowy, regularne newslettery, raporty z rynku nieruchomości czy publikacje w mediach społecznościowych to jednak nie wszystko. Treści online są ulotne i poświęca się im tylko chwilę w codziennym natłoku informacji. Magazyn wydany na papierze to forma, która świetnie uzupełni naszą komunikację i pozwoli rozwijać relacje z klientami biznesowymi - Agata Polińska, brand manager serwisu Otodom, wyjaśnia, dlaczego internety serwis zdecydował się na custom publishing w tradycyjnym, papierowym wydaniu.

Otodom, wchodzący w skład grupy OLX, należy do wywodzącego się z RPA holdingu Naspers, do niedawna właściciela Grupy Allegro.

Czytaj więcej na temat: , , ,