M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

"Gazeta Wyborcza" podpisała umowę z UMK

Joanna Niewiadomska | 26 października 2017, 06:00

Studenci i pracownicy toruńskiego uniwersytetu otrzymują dostęp do cyfrowych zasobów gazety oraz wstęp na łamy gazety, gdzie będą mogli publikować.

"Gazeta Wyborcza" i Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu podpisały umowę, w ramach której pracownicy oraz studenci uczelni zyskają dostęp do zasobów treści cyfrowych dziennika, a na jego łamach będą mogli publikować teksty o swoich najważniejszych dokonaniach, badaniach i sukcesach. 
W ramach współpracy studenci i pracownicy toruńskiego uniwersytetu dostają bezpłatny roczny dostęp do pakietu Wyborcza Premium obejmującego treści Wyborcza.pl na wszystkich urządzeniach cyfrowych.
W ramach dostępu do prenumeraty cyfrowej studenci i wykładowcy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika otrzymają również dostęp do wszystkich archiwalnych treści "Gazety Wyborczej", wybranych artykułów z "The Wall Street Journal" i materiałów telewizji Arte, ale też zaproszenia na wydarzenia organizowane przez redakcję "Gazety Wyborczej", zniżki na książki, e-booki i bilety na festiwale. 
"Gazeta Wyborcza" ma nadzieję, że studenci, do których w ten sposób dotrze, w przyszłości zostaną prenumeratorami tytułu. Agora zaznacza jednocześnie, że prenumerata treści w serwisie Wyborcza.pl udostępniona studentom i pracownikom UMK nie wlicza się do puli blisko 110 tys. płatnych prenumerat cyfrowych, których osiągnięcie ogłoszono ostatnio.

Czytaj więcej na temat: ,