M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Bauer stawia na magazyn "Well" i rezygnuje z pisma "Grazia"

Piotr Machul | 30 października 2017, 06:00

Magazyn "Well" w regularnym cyklu wydawniczym pojawi się od stycznia 2018 r. Licencja na tytuł "Grazia" wygasa z końcem 2017 r.

Jak podaje Wydawnictwo Bauer, w związku z zadowalającymi wynikami sprzedaży pierwszego wydania magazynu "Well" (który zadebiutował jako "Twój Styl Poleca: Well") i jego bardzo dobrym przyjęciem przez czytelników oraz klientów reklamowych wydawca postanowił kontynuować prace nad tym projektem. Debiut magazynu w regularnym cyklu wydawniczym planowany jest na początek roku 2018. "Well" to magazyn lifestyle'owy skierowany do kobiet szukających inspiracji. W piśmie nie będzie tekstów poświęconych celebrytom, materiałów plotkarskich i horoskopów.

Redaktor kreatywną pisma jest Dorota Wellman, a redaktor naczelną Magdalena Jaros-Szmidt, wcześniej szef działu reportażu "Twojego Stylu". - Magazyn "Well" znakomicie wpisuje się w strategię rozwoju segmentu magazynów luksusowych naszego wydawnictwa – mówi Monika Krokiewicz, członek zarządu i wydawca tego segmentu.

Jednocześnie, jak podaje Bauer, ze względu na wygaśnięcie licencji na wydawanie magazynu "Grazia" miesięcznik ten ukazywać się będzie w tym wydawnictwie do grudnia 2017 r. Wydawnictwo Mondadori zamierza kontynuować wydawanie magazynu "Grazia" w Polsce z innym partnerem. Szczegółów nie ujawnia.

O pracach Wydawnictwa Bauer nad magazynem "Well" pisaliśmy w MMP24, w wydaniu z dnia 5 lipca br.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , ,