M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Kryńska-Godlewska i Kania w zarządzie Agory

Piotr Machul | 9 listopada 2017, 06:00

Będą członkami kierownictwa spółki w czasie wspólnej kadencji, która wygaśnie po zatwierdzeniu sprawozdania finansowego za 2017 r.

Zarząd Agory SA uchwałami Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia na członków zarządu spółki (na wspólną kadencję, która wygaśnie z dniem odbycia Walnego Zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za 2017 r.) powołani zostali Anna Kryńska-Godlewska oraz Grzegorz Kania.

Anna Kryńska-Godlewska to menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania inwestycjami kapitałowymi. Przez 20 lat była związana z Media Development Investment Fund, gdzie przez ostatnie 9 lat pełniła funkcję członka zarządu i dyrektor inwestycyjnej odpowiedzialnej za inwestycje funduszu w sektorze mediów w Europie, Azji, Afryce oraz w Ameryce Południowej.

Grzegorz Kania to specjalista w dziedzinie zarządzania finansami z blisko 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach. Karierę rozpoczął w PricewaterhouseCoopers, specjalizując się w usługach doradztwa i audytu dla podmiotów z sektora nowych technologii, mediów i rozrywki. W latach 2003-2008 pełnił funkcję zastępcy dyrektora finansowego UPC Polska. W latach 2008-2011 kierował finansami w skandynawskiej Grupie Kapitałowej BLStream (obecnie Intive). Od 2012 r. pełnił funkcję CFO w Ringier Axel Springer Polska, a od 2014 r. - w Grupie Onet-RAS Polska.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,