M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

BGŻ BNP Paribas zachęca: "Chwyć swój plan za rogi"

Maciej Burlikowski | 15 listopada 2017, 06:00

Bank promuje w ten sposób ofertę pożyczek.

Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczyna kampanię reklamującą ofertę pożyczek gotówkowych pod hasłem: "Chwyć swój plan za rogi". Nieco przekornie pyta: "Ile razy zdarzyło się, że przekładaliśmy realizację naszych planów na lepszy czas, a ten wciąż nie nadchodził? Podobnie jest w przypadku noworocznych postanowień, początkowo kieruje nami ogromny zapał, ale gorzej jest z ich realizacją. Dlatego ten rok warto zamknąć inaczej niż zwykle i zacząć nowy rok ze zrealizowanymi postanowieniami".

Odpowiedzią ma być pożyczka w ramach kredytu gotówkowego "Postanowione i spełnione", dzięki któremu klienci mogą od razu zrealizować swój plan, nie martwiąc się o domowy budżet przed świętami, ponieważ spłata pierwszej raty odłożona jest na przyszły rok.

– Poprzez najnowszą kampanię reklamową kredytu gotówkowego chcemy zachęcić ludzi do podjęcia zdecydowanej postawy wobec zadań, które odłożyli i mają obawy przed ich realizacją, stąd wykorzystanie popularnego powiedzenia „chwyć byka za rogi”, które mocno motywuje do działania – mówi Piotr Machel, dyrektor pionu komunikacji Banku BGŻ BNP Paribas. – Nowa oferta kredytowa umożliwia klientom natychmiastowe działania, dzięki niemu mogą od razu „chwycić swój plan za rogi” i zrobić to, co postanowili – przeznaczyć kredyt na dowolny cel, w tym np. realizację swojego hobby, zimowy wyjazd narciarski, a także spłatę zobowiązań kredytowych w innych bankach – dodaje.

Kampania reklamowa Banku BGŻ BNP Paribas potrwa do połowy grudnia br. i obejmie telewizję, internet oraz materiały POS i BTL. Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Publicis, natomiast za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny był dom mediowy Havas Media. Za działania w social mediach odpowiada DDB Tribal, a za planowanie i zakup mediów internetowych Sales & More.  

W ramach kredytów "Postanowione i spełnione" BGŻ BNP Paribas oferuje klientom pożyczki od 2 do 30 tys. zł na okres od 6 do 83 miesięcy. Oprocentowanie nominalne wynosi 5,9 proc. (RRSO 10,66 proc.).

Czytaj więcej na temat: , , , , ,