M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Nowe pasmo programowe w Comedy Central Family

Piotr Machul | 23 stycznia 2018, 06:00

Nowa oferta programowa wsparta zostanie kampanią przygotowaną przez agencje Huta 19 i Starcom.

Oferta kanału Comedy Central Family zostanie wzmocniona o nowe pasmo programowe – Comedy Central Extra. W jego ramach emitowane będą filmy komediowe, nowości serialowe i inne sprawdzone programy, w tym m.in.: "Brooklyn 9-9", "Seks w wielkim mieście", "Rick i Morty", a także polskie produkcje Comedy Central. Pasmo Comedy Central Extra będzie dostępne codziennie od godz. 20:00 do 02:30.

Zdaniem Daniela Reszki, vice president youth & emerging brands CEE w Viacom International Media Networks Polska, wprowadzenie nowego pasma ma na celu stworzenie jeszcze bardziej komplementarnej oferty programowej. W kolejnych miesiącach do pasma Comedy Central Extra będą dołączane kolejne programy, w tym również premierowe filmy oraz seriale.

Wprowadzenie bloku zostanie wsparte kampanią promocyjną, obejmującą telewizję, prasę, internet oraz outdoor. Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja Huta 19, za zaplanowanie i zakup mediów odpowiada Starcom.

Comedy Central Family to drugi kanał komediowy należący do VIMN Polska. Kanał dostępny jest dla abonentów większości platform cyfrowych i operatorów, dociera do około 6,1 mln gospodarstw domowych. Od 9 stycznia br. kanał jest dostępny w jakości high definition (HD).

 

Czytaj więcej na temat: , , , ,