M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Pedigree namawia do selfie z psem

Katarzyna Woźniak | 14 marca 2018, 06:00

Mars na rozpoczęcie wiosny przygotował aktywizację dla czworonogów i właścicieli.

Marka Pedigree z portfolio Marsa wprowadza na rynek gadżety fotograficzne dla właścicieli psów. Na rynek trafi tzw. Selfiestix oraz aplikacja umożliwiająca wykonanie selfie z pupilem. Selfiestix to niewielki klips umożliwiający przymocowanie przysmaku Pedigree Dentastix do górnej części każdego telefonu komórkowego, co ma ułatwić opiekunom psów wykonanie wspólnego zdjęcia. SelfieStix, stworzony przez agencję reklamową BBDO, jest głównym elementem kampanii Pedigree Dentastix, prowadzonej pod hasłem "Czystość zbliża”. 
W ramach globalnej kampanii marka Pedigree i agencja reklamowa BBDO stworzyły także mobilną aplikację, pozwalającą nadać zdjęciom nowy wymiar. Aplikacja wykorzystuje technologię rozpoznawania "twarzy" psów, co umożliwia dodawanie różnych zabawnych filtrów. Psy mogą zyskać wygląd policjanta, kucharza, przewodnika safari lub nawet kota. Aplikacja dostępna jest w App Store i Google Play.
Konsumenci mogą zdobyć własny klips SelfieSTIX, zakupując specjalnie oznaczone opakowanie przysmaków Pedigree Dentastix m.in. w wybranych sklepach sieci: Auchan, Carrefour, Intermarche, Leclerc, Netto, Polomarket, Rossmann, Tesco, Żabka. Zestawy promocyjne dostępne są również w sieci sklepów zoologicznych Maxi Zoo, Zoo Karina na Pomorzu, sieci marketów RCMB Majster, obecnych w południowo-wschodniej Polsce. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Kampania obejmuje reklamę, działania w internecie i social mediach, promocję w punktach sprzedaży, a także współpracę z infuencerami. W ramach wsparcia kampanii influencerzy przygotowali angażujące materiały z wykorzystaniem selfie, zachęcając swoich fanów do dzielenia się z nimi ich własnymi zdjęciami z psami. Media na potrzeby akcji kupuje MediaCom.

Czytaj więcej na temat: , , ,