M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Multikino powiększa zasięg

Katarzyna Woźniak | 21 marca 2018, 06:00

Do oferty brokera reklamy kinowej dołączyły: Nowe Horyzonty we Wrocławiu i Kozienicki Dom Kultury w Kozienicach.

Multikino Media poszerzyło portfolio o dwa kolejne kina. Od teraz do oferty brokera reklamy kinowej dołączyły: Nowe Horyzonty we Wrocławiu i Kozienicki Dom Kultury w Kozienicach.
Obecnie Multikino Media obsługuje pod względem reklamy 62 kina w 49 miastach z łączną liczbą ekranów 346. W portfolio Multikino Media znajdują się: 32 kina sieci Multikino, warszawskie kina: Atlantic, Luna i Muranów, kina wchodzące w skład Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych, sieć kin Cinema 3D, kina studyjne: Nowe Horyzonty we Wrocławiu, Charlie w Łodzi, Ratusz w Zduńskiej Woli, Kozienicki Dom Kultury w Kozienicach.
Kino Nowe Horyzonty mieści się w centrum Wrocławia przy ul. Kazimierza Wielkiego. Dzięki wsparciu miasta to największy w Polsce multipleks prezentujący kino artystyczne. Wyposażony jest w 9 nowoczesnych, klimatyzowanych sal kinowych (z łączną liczbą 2329 foteli). Obiekt nie był do tej pory obsługiwany reklamowo.
Kozienicki Dom Kultury w Kozienicach znajduje się w Centrum Kulturalno-Artystycznym przy ul. Warszawskiej 29. Wielofunkcyjna sala dysponuje 356 miejscami. Wyposażona jest w projektor o rozdzielczości 4K dla projekcji trójwymiarowej i tzw. rolowany ekran o szerokości 8,5 m. Ma także nowoczesny system nagłaśniający. Okazjonalnie na potrzeby kina wykorzystywana jest sala kameralna z 130 miejscami.  Czytaj więcej na temat: