M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Play rozwija ofertę ubezpieczeniową

Maciej Burlikowski | 28 marca 2018, 06:00

Od teraz dostępne również dla klientów biznesowych.

P4, operator sieci komórkowej Play, rozwija wprowadzoną pod koniec ub.r. ofertę usług ubezpieczeniowych. Od teraz także klienci biznesowi Play, prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, będą mogli skorzystać z dowolnego indywidualnego ubezpieczenia w ramach oferty Play Ubezpieczenia.

- Doświadczenie ostatnich tygodni pokazało nam, że również klienci korzystający z taryf biznesowych aktywnie ściągają aplikację i próbują kupować produkty w Play Ubezpieczenia. Dotychczas było to formalnie niemożliwe. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, rozszerzamy naszą ofertę o możliwości kupowania naszych produktów przez klientów biznesowych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i będących jej właścicielem - mówi Rafał Bednarski z Play Ubezpieczenia

Zgodnie z przyjętym modelem biznesowym Play Ubezpieczenia jest miejscem, w którym klient operatora może znaleźć polisę oraz podpisać umowę. Dzięki temu o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie może ubezpieczyć siebie oraz swoją rodzinę. Wystarczy podać numer telefonu oraz utworzyć hasło, za pośrednictwem którego będzie można logować się do aplikacji. W kolejnych krokach klient wpisuje imię, nazwisko, numer pesel oraz adres zamieszkania. Po zakupie ubezpieczenia polisa w ciągu kilku minut będzie już dostępna, a składki ubezpieczeniowe tak samo jak taryfy indywidualne, są doliczane do comiesięcznych rachunków za usługi telekomunikacyjne.