M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Unique One z loterią dla Nestle

Katarzyna Woźniak | 25 kwietnia 2018, 06:00

Agencja w ramach wygranego przetargu organizuje loterię, w której można wygrać trzy wycieczki na Bali.

Agencja Unique One wygrała przetarg i odpowiada za przygotowanie loterii płatków śniadaniowych marki Nestle Fitness (Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o), w której do wygrania są trzy wycieczki na Bali.
Loteria przebiega pod hasłem "Odzyskaj energię do działania” i związana jest z marką płatków śniadaniowych Nestle Fitness, do których dodany został pełnoziarnisty owies. Przyjmowanie zgłoszeń do loterii "Odzyskaj energię do działania” rozpocznie się 1 maja i potrwa do końca miesiąca. Sprzedaż produktów promocyjnych umożliwiających udział w loterii wystartowała 22 marca.
Aby wziąć udział w loterii, należy jednorazowo kupić dowolny produkt promocyjny płatków śniadaniowych, zachować oryginalne opakowanie produktu promocyjnego (z naklejką oraz kodem) i dokonać prawidłowego zgłoszenia swojego udziału w loterii przez stronę WWW. Uczestnik loterii od razu dowiaduje się, czy jego zgłoszenie wygrywa nagrodę.
Agencja Unique One odpowiedzialna jest za adaptację globalnego konceptu kreatywnego na polski rynek, organizację i obsługę loterii oraz adaptację materiałów POS. Loterię wspiera kampania reklamowa w telewizji, której adaptacją zajęła się agencja Wavemaker, oraz materiały POS w punktach sprzedaży (sticker na opakowaniu, plakat, wobbler, owijka paletowa, stand).

Czytaj więcej na temat: , ,