M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Z ostatniej chwili

Izabela Albrychiewicz będzie liderem Wavemakera w hubie CEE

Maciej Florek | 25 kwietnia 2018, 10:17

Region obejmuje Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię, rynki bałtyckie oraz Bałkany.

Z początkiem maja Izabela Albrychiewicz obejmie stanowisko lidera agencji Wavemaker w hubie Europy Środkowo-Wschodniej. Region ten obejmuje Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię, rynki bałtyckie oraz Bałkany. Nominacja została ogłoszona przez Ajita Verghese, global president market development. – Do obowiązków lidera hubu należeć będzie m.in. koordynacja sieci w Europie Środkowo Wschodniej, wzmacnianie współpracy między rynkami, rozwijanie i wspieranie działań nowobiznesowych w regionie, dzielenie się wiedzą i wdrażanymi lokalnie innowacjami produktowymi – mówi Verghese.

Wavemaker Polska ma doświadczenie w międzynarodowej koordynacji działań swoich klientów. W Polsce znajduje się hub m.in.: Colgate Palmolive, Edgewell czy Huawei, dla którego to klienta hub obejmuje 28 rynków.

Jak mówi Anna Lubowska, CEO GroupM w Polsce: – To ważna decyzja dla sieci Wavemaker. Pozycja rynkowa agencji w regionie od lat jest silna i stabilna. Na kluczowych rynkach plasuje się w pierwszej trójce. Iza od lat aktywnie działa na rzecz zacieśniania współpracy w ramach GroupM w Polsce. Teraz wykorzysta swoje kompetencje w tym zakresie w hubie Wavemaker CEE.

Izabela Albrychiewicz pracuje w Wavemaker od 20 lat. Od 10 lat zarządza agencją w Polsce. Jest członkiem zarządu IAA w Polsce, członkiem zarządu SAR.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,