M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Berlinki podziwiają strategię Nawałki

Katarzyna Woźniak | 16 maja 2018, 06:00

Wystartowała kolejna kampania Publicisu dla marki z portfolio Animeksu.

Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej, występuje w kampanii Berlinek, która wystartowała wczoraj. Stworzona przez agencję Publicis kreacja jest kontynuacją formatu realizowanego od ponad 5 lat, w ramach którego "Berlinki mówią same za siebie”, i kolejną odsłoną kampanii, w której znani "Mężczyźni wolą Berlinki”. Celem działań prowadzonych w telewizji, na platformach VoD i w internecie jest wzmacnianie wizerunku marki i zachęcanie do sięgania po produkt.

Przygotowany przez agencję Publicis 30-sekundowy spot pojawi się w kanałach telewizyjnych należących do stacji TVN i Polsat oraz na platformach VoD: Ipla i TVN Player. Produkcją i animacją zajęło się studio animacji Human Ark. Reżyserem spotu jest Wojtek Wawszczyk. Za udział Adama Nawałki w kampanii odpowiadała firma BSS Group.

Agencja Publicis pracuje dla marki Berlinki od lipca 2013 r. W tym czasie zrealizowała 12 spotów tworzonych w ramach cyklu "Berlinki mówią same za siebie” oraz 6 billboardów sponsorskich, które były emitowane w ramach drugiej edycji programu "Must be the music" oraz w programach "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Mali giganci".

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,