M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Startuje Cinema City Gaming Days

Katarzyna Woźniak | 24 maja 2018, 06:00

Rusza specjalny program łączący kino ze światem gier.

Cinema City we współpracy z domem sprzedaży reklamy kinowej New Age Media (NAM) oraz agencją Gameset uruchamia cykl gamingowch show o nazwie "Cinema City Gaming Days”. Jak zapewniają organizatorzy, to jedyny tego typu program łączący kino ze światem gier, organizowany w salach kinowych Cinema City w największych miastach Polski. Już dziś w kinie Cinema City Sadyba odbędzie się pierwsza impreza z cyklu. Będzie to event o charakterze edukacyjnym adresowany zarówno do fanów, jak i nowych użytkowników gry Minecraft. Równolegle rusza promocja programu w mediach społecznościowych. Motywem przewodnim kolejnych wydarzeń będą popularne wśród gamerów FIFA18 i Fortnite. Partnerem technologicznym całego cyklu jest Komputronik.
Pierwsza impreza Cinema City Gaming Days to event skierowany do dzieci i młodzieży wraz z rodzicami i opiekunami. W planie są aktywności dla uczestników o różnym stopniu zaawansowania tzn. wprowadzenie do gry Minecraft, podstawy kodowania, zadania praktyczne oraz konkursy z nagrodami. W roli przewodnika wystąpi youtuber Rox MB.
Kolejne wydarzenia z cyklu Cinema City Gaming Days odbędą się w kinach Cinema City Wroclavia we Wrocławiu, Cinema City Plaza w Poznaniu oraz Cinema City Bonarka w Krakowie i Cinema City Manufaktura w Łodzi.