M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

PZU z youtuberami

Maciej Burlikowski | 22 czerwca 2018, 06:00

Twórcy popularnonaukowego kanału na YouTube Emce Kwadrat pokazują, jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach na drodze.

Największe towarzystwo ubezpieczeniowe Grupa PZU kontynuuje współpracę z youtuberami. Firma chce w ten sposób przekazać ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa w ciekawy i przystępny sposób. Na zlecenie PZU twórcy popularnonaukowego kanału na YouTube Emce Kwadrat zrealizowali film o tym, jak zachować się w razie niebezpiecznych sytuacji na drodze, który miał blisko 1,6 mln wyświetleń. PZU poszło więc za ciosem i tym razem youtuberzy nagrali dla niego internetowy poradnik - "Film, dzięki któremu możesz uratować komuś życie!".

- Pierwsza pomoc jest kluczowym czynnikiem podczas nagłych zdarzeń zagrażających życiu lub zdrowiu. Chcemy dotrzeć z wiedzą na temat ratownictwa medycznego do jak największej liczby internautów, stąd współpraca z popularnymi youtuberami – mówi Marek Baran, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej PZU.

Emce Kwadrat to kanał na YouTube, w którym naukowe zagadnienia wyjaśniane są w luźnej, ciekawej, a czasem zabawnej formie.

Czytaj więcej na temat: