M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Sarantis po raz siódmy partnerem akcji "Czyste Tatry"

Maciej Burlikowski | 27 czerwca 2018, 06:00

Producent artykułów gospodarstwa domowego pod marką Jan Niezbędny angażuje się w nią od 2012 r.

29 i 30 czerwca tysiące wolontariuszy wyjdą na szlaki Tatrzańskiego Parku Narodowego, by posprzątać pozostałości po turystach. Po raz siódmy partnerem tego wydarzenia i całej akcji "Czyste Tatry" jest Sarantis Polska, producent artykułów gospodarstwa domowego pod marką Jan Niezbędny.

Na wolontariuszy sprzątających Tatry będzie  czekał namiot, pełniący rolę kuchni, jadalni, świetlicy. Do dyspozycji uczestników projektu będą: ekspres do kawy, kuchenki elektryczne, garnki i patelnie, czajniki do wody, naczynia jednorazowe, ławy i stoły, suszarki na ubrania, a nawet deski do prasowania z żelazkami. 

– Każdy wolontariusz przed wyjściem na szlak otrzyma od nas specjalny workoplecak w widocznym, żółtym kolorze, w którym znajdzie niezbędne do sprzątania rękawice ochronne oraz worki na śmieci Eko Natura. Przygotowaliśmy ponad 4 tys. takich pakietów. Dodatkowo znajdą się w nich także produkty marek wchodzących w skład naszej grupy, czyli dezodorant STR8 i C-THRU oraz emulsja do opalania Kolastyna – zapowiada Mieszko Miazga, junior brand manager w Sarantis Polska.

Czytaj więcej na temat: , ,