M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Onet uruchomił platformę autorskich newsletterów

Joanna Niewiadomska | 2 sierpnia 2018, 06:00

Wśród autorów znajdą się Andrzej Stankiewicz, Janusz Schwertner, Andrzej Gajcy oraz Bartosz Węglarczyk.

Onet uruchamia platformę autorskich newsletterów, które będą tworzyć znani dziennikarze Onetu. Można już subskrybować newsletter sportowy i informacyjny, które sygnują Michał Pol i Bartosz Węglarczyk. W najbliższych tygodniach powstaną kolejne wersje tematyczne, prowadzone m.in. przez Andrzeja Stankiewicza, Janusza Schwertnera i Andrzeja Gajcego. 

- Siłą Onetu są tworzący go ludzie. Dlatego nasze newslettery będą osobistym dziełem naszych najlepszych autorów, ich listem wysłanym do czytelników każdego dnia, (...) ich przewodnikiem po świecie informacji i opinii, nie tylko z Onetu – tłumaczy Bartosz Węglarczyk, dyrektor programowy Onetu.

Subskrybenci, oprócz autorskiego wyboru najważniejszych treści, już w pierwszym dniu jako pierwsi otrzymali materiał udostępniany innym użytkownikom Onetu dopiero po kilku godzinach. W przyszłości mają spodziewać się nie tylko ekskluzywnych treści, ale również specjalnego dostępu do serwisów z portfolio Grupy Onet-RAS Polska,  jak np. serwis VOD.pl czy Onet Poczta. 

Subskrypcja jest bezpłatna, skorzystać z niej mogą wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się przez formularze dostępne na stronach Onetu.  

Czytaj więcej na temat: