M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Costa Coffee z nowym formatem dla podróżujących

Katarzyna Woźniak | 8 sierpnia 2018, 06:00

Sieć kawowa tworzy na Lotnisku Chopina koncept z myślą o głodnych podróżujących.

Sieć kawowa Costa Coffee wystartowała z nowoczesnym konceptem FlyDining na warszawskim Okęciu. To nowy format, w którym tradycyjną ofertę kawiarni uzupełniono o dania inspirowane kuchniami z różnych stron świata. Sieć zapewnia również, że zaskoczy konsumentów przystępnymi cenami. Koncept Costa Coffee FlyDining znajduje się przed lotniskowymi bramkami, a gotowe dania można zjeść na miejscu, przenieść przez bramki i zabrać ze sobą na pokład samolotu. punkt jest otwarty dla konsumentów przez całą dobę.
Menu zostało ułożone przez Tadeusza Mullera. W ofercie znajdują się makarony, sałatki czy zestawy dla dzieci. Costa zaserwuje np. żur z jajkiem, dorsza na warzywach, pastę Amori z kurczakiem lub klasyczny kotlet schabowy podany ze szpinakowymi kopytkami i sałatką. Sieć zaoferuje również warianty wegańskich potraw, ofertę śniadań słodkich i wytrawnych, a także koktajle i kawę.
W MMP24 z 17 lipca informowaliśmy o tym, że sieć Costa Coffee pracuje nad nową strategią, rozważa kolejne otwarcia i poszukuje sposobów na dostosowanie się do polskiego rynku.

Czytaj więcej na temat: