M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Katarzyna Łuczak nowym PR managerem Grupy Interia

Magdalena Soroczyńska | 1 października 2018, 06:00

Zastąpiła na tym stanowisku Jarosława Szubrychta.

Od października br. obowiązki PR managera Grupy Interia przejmuje Katarzyna Łuczak. Na stanowisku zastąpi Jarosława Szubrychta. W Interii odpowiada za kompleksowe działania komunikacyjne grupy, w tym m.in. za realizację strategii PR firmy oraz marek wchodzących w skład grupy, komunikację zewnętrzną, rozwój i podtrzymywanie kontaktów w mediach, a także wsparcie komunikacji wewnętrznej i employerbrandingowej spółki.

Katarzyna Łuczak jest związana z branżą public relations od ponad 6 lat. Pracowała w Grupie Onet, w Nazwa.pl oraz w łódzkiej agencji public relations Telma Communications. Realizowała projekty z zakresu PR-u korporacyjnego i produktowego, a także PR-u miejsc i wydarzeń.

Jarosława Szubrycht pełnił obowiązki PR managera w Grupie Interia od marca 2017 r., obecnie zamierza poświęcić się pracy dziennikarskiej.

Według badania Gemius/PBI w sierpniu br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 18 mln realnych użytkowników i 1,3 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,8 mln użytkowników i 758 mln odsłon.

Czytaj więcej na temat: , ,