M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Startuje kampania reklamowa Radia Tok FM

Katarzyna Woźniak | 2 października 2018, 06:00

Flagowa stacja Agory realizuje działania wizerunkowe.

Wystartowała kampania reklamowa Radia Tok FM (Agora) realizowana pod hasłem "Kimkolwiek jesteś". Reklamy rozgłośni akcentują jej dostępność w internecie i mobile'u. Reklamy stacji będą obecne w telewizji, kinach, internecie i prasie. Kampanii towarzyszy akcja na Facebooku – #kimkolwiekjesteś.
Jak podkreśla nadawca, to pierwsza od wielu lat tak rozległa kampania stacji.
Reklamy przekonują, że stacja jest dostępna nie tylko na żywo, ale w dowolnym czasie i miejscu dzięki największej w Polsce radiowej bibliotece audycji w formie podcastów – internecie i aplikacji mobilnej.
Reklamy Radia Tok FM z hasłem "Kimkolwiek jesteś" będą emitowane w telewizji ogólnopolskiej (TVN24, Polsat, Polsat News,TVP Info), w kinach sieci Helios w całej Polsce, a także w internecie (m.in. Polityka.pl, Gazeta.pl, Ipla, WP.pl, NaTemat.pl, TVN24.pl), w tym w mediach społecznościowych (Twitter, YouTube, Facebook, Instagram). Dodatkowo kreacje promocyjne będą obecne w prasie ("Polityka", "Newsweek"). Działania wspiera autopromocja na profilach redakcji w mediach społecznościowych.
Jednocześnie ze startem kampanii "Kimkolwiek jesteś" rozpoczęła się też akcja stacji w Facebooku – #kimkolwiekjesteś. Redakcja stacji w ramach wydarzenia "Słuchaj Tok FM #kimkolwiek jesteś" zachęca odbiorców do dzielenia się powodami, dla których słuchają programów Tok FM. W ramach akcji powstała też nakładka na zdjęcia profilowe użytkowników Facebooka o nazwie #kimkolwiekjesteś oraz hashtag #kimkolwiekjesteś.
Za produkcję spotów odpowiadał dom produkcyjny Foszer Sawicki, a za kreację reklam prasowych – Kumate Studio. Działania zaplanował zespół promocji Grupy Radiowej Agory we współpracy z domem mediowym Blue 449 (Publicis Media).

Czytaj więcej na temat: , , , ,